Idealne prezenty dla mężczyzny

Często zastanawiamy się co komu podarować na imieniny. Każdy chciałby ofiarować solenizantowi coś naprawdę wyjątkowego. Jaki prezent byłby najlepszy dla danej osoby? Na szczęście w dzisiejszych czasach mamy o wiele większe możliwości jeśli chodzi o wybór podarunku i nie musimy ograniczać się do kwiatka i bombonierki. Można też dany upominek przyozdobić jakimś ciekawym wzorem lub nadrukować na nim imię danej osoby, np. na kubku lub koszulce. Możliwości mamy całe mnóstwo, pozostaje kwestia wyboru.

Jeśli nasz solenizant ma na imię Andrzej i jest osobą wierzącą, można kupić np. wisiorek z jego patronem. Inna opcja to, tak jak było wspomniane wyżej, nadrukować na koszulce, kubku lub innym upominku jego imię. Mogą też być to krótkie, zabawne wierszyki i przysłowia andrzejkowe, życzenia lub przysłowie. Niemalże każda drukarnia oferuje tego typu usługi. Jeśli chcemy kupić gotowca, także nie będzie z tym problemu. Breloczki, długopisy, przypinki z imieniem będą świetnie urozmaicały podarunek (Same drobiazgi raczej się nie nadają, chyba że chcemy dać komuś mały, symboliczny prezencik na znak pamięci). Sklepy z upominkami są czasem zaopatrzone w naprawdę oryginalne, zwariowane prezenty, na które sami byśmy nie wpadli. Można też skorzystać z ofert sklepów internetowych, tylko pamiętajmy o ostrożności. Towar otrzymywany nie zawsze jest taki sam jak na zdjęciu.

Warto przestrzegać paru podstawowych zasad przy doborze prezentu dla danej osoby. Przede wszystkim należy się dowiedzieć, co lubi a czego nie. Jeśli preferuje praktyczne prezenty, nie kupujmy mu kolejnych niepotrzebnych bibelotów, np. porcelanowych figurek. W końcu upominek ma się podobać solenizantowi a nie kupującemu, choć intencja oczywiście też się liczy. Ważne jest też to, w co prezent jest zapakowany. Nawet jeśli dajemy go najlepszemu przyjacielowi, odrobina elegancji nie zaszkodzi. Podarunek można umieścić w ładnej, ozdobnej torebce, lub zawinąć w kolorowy papier. Ciekawie wygląda też upominek w pudełeczku z fantazyjnie zawiązaną kokardą. W niektórych sklepach można nawet dostać pudełka idealnie dopasowane do wielkości prezentu, np. płyty lub książki. Taka forma jednak nie jest w Polsce zbyt popularna, a szkoda, bo jest równie przyjemna dla oka, co ozdobna torebka.